Surviving the times

Nowa jakość porażki. Po walce i przegranej z Minesota, Pistons znów walczyli, prowadzili 19 punktami do przerwy, kiedy mieli na koncie 72 pkt (!!!), prowadzili 25ma w trzeciej kwarcie, żeby przegrać 116 - 120 http://www.nba.com/games/20101211/TORDET/gameinfo.html?ls=gt2hp0021000344#nbaGIboxscore
Jeżeli Ben Wallace rzuca 23 punkty (najwięcej w karierze), trafia za 3, fade away'e, reverse lay upy i Pistons przegrywają, to jest to po prostu smutne.
Greg Monroe dostał dużo minut na parkiecie wspólnie z Big Benem i zaryzykuję tezę, że wydatnie pomógł Benowi w jego nieprzeciętnych zdobyczach ofensywnych. Dobra decyzja, ale dlaczego w pierwszym składzie znów wychodzi Jason Maxiell, po to tylko żeby rozegrać niespełna 9 minut? Czemu T-Mac, który był ostatnio w gazie, zostaje zdjęty z roli rozgrywającego w drugim składzie?
Może nie da się, tak jak chciałby tego Dumars, przebudowywać i jednocześnie wygrywać. Ale Pistons mają utalentowanych graczy. Owszem są też poważne dziury, ale skoro nie można czekać na wzmocnienia przynajmniej do końca lutego, trzeba grać tym co się ma. I tu jest sedno problemu. Cytując The Detroit News: http://detnews.com/article/20101213/OPINION03/12130345 "Everybody's role is different this year," guard Richard Hamilton said. "We are all playing different roles and our minutes are reduced, so the way you are accustomed to playing, you are no longer playing that way any more. We don't know who is going to play in the fourth quarter, what we are going to run in the fourth quarter.
"It is all up in the air. We are trying to learn to figure out what we are supposed to do."
Nic do dodania. Mam nadzieję, że nowy właściciel da zwolnieniu Kuestera zielone światło. Trzymanie go i brnięcie dalej w tak chorą sytuację wyrządziłoby drużynie większą szkodę niż wypłata miliona odprawy. Inną kwestią jest, kim można Kuestera zastąpić. Na razie są poważne podejrzenia, że szatniarz, lub dzieciak od czyszczenia parkietu poradziłby sobie lepiej.
Pozostaje nam więc wsłuchanie się we wspaniały utwór Nas'a i przeczekanie sytuacji http://pl.dilandau.com/pobieranie_muzyki/nas-surviving-the-times-1.html#1