Powroty, wzmocnienia

Rozpoczął się sezon transferów i wolnych agentów. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów jest o czym pisać, a sprawy dzieją się w ekspresowym tempie. Jason Maxiell zrealizuje swoją opcję kontraktową na ostatni rok i wraca do składu. Kyle Singler ma podpisać kontrakt z Pistons i też wraca zza oceanu. Tym samym ścisk na pozycji SF staje się nie do zniesienia. Pistons podobno zawarli porozumienie w sprawie podpisania kilkuletniego kontraktu z ukraińskim centrem, 25 letnim Wiaczesławem Krawcowem. Krawcow występował w ostatnich latach w lidze letniej. Dla BC Donieck zaliczał 10.6 pkt. i 5.5 zbiórek w 22 minuty. Mierzy 213 cm i waży prawie 120 kg. Jest znany z dobrej defensywy i potrafi grać nad obręczą.
Skład pęka w szwach, co tylko zwiększa prawdopodobieństwo kolejnych ruchów. Stay tuned!!

2 komentarze:

  1. No faktycznie zaczyna robić się ciekawie. Myślę że narazie ten skład który jest nie wystarczy ay w tym sezonie powalczyć o play off, dlatego czekam na ciekawe ruchy ze strony wielkiego Joe.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno coś jeszcze się ruszy. Ale nie wiem czy będą to duże ruchy. Fat Joe może albo wymienić schodzące za rok kontrakty Maxiella, Daye'a, CV, Maggette za kogoś potrzebnego i wartościowego, albo czekać aż one zejdą, żeby oszczędzać na przyszłoroczny nowy kontrakt dla Grega Monroe i wolnych agentów, których pula za rok będzie mocniejsza. Spodziewam się połączenia tych strategii. Trochę wymian teraz, a za rok inwestycja w Monroe + kogoś jeszcze.

    OdpowiedzUsuń