Drummond, Singler podpisani

W drugim wygranym meczu ligi letniej ani Drummond, ani Singler nie błyszczeli, choć Singler był solidny. Drummond dobrze się ruszał, ale nie zapisał się specjalnie w statystykach. Pistons do zwycięstwa poprowadził Austin Daye, a gracz spoza składu, Yancey Gates przypieczętował wygraną. Jednak nie miałem wątpliwości, że Pistons sprowadzili Singlera z Hiszpanii nie żeby sobie tylko pograł w lidze letniej. A, że tam się akurat dobrze sprawdza tylko mu pomaga. Kontrakt jest na trzy lata. Co do podpisania Drummonda też nie miałem wątpliwości i chyba nie potrzeba tu dalszych wyjaśnień. Pistons przegrali natomiast trzeci mecz z OKC, który właśnie oglądam na powtórce. W 5 minut Drummond ma 4 punkty, 2 zbiórki, blok i spalony dunk. Punkty zdobył finger rollem i floaterem;-) Gość dopiero zaczyna realizować swój potencjał, ale oh boy, robi wrażenie. Wracając do spraw kontraktowych, ciekawe czy Pistons podpiszą pozostałych rookies, szczególnie Khrisa Middletona, który na razie nie błyszczy. Ben Wallace prawdopodobnie wróci na kolejny rok, co zostawia wolne tylko jedno miejsce w składzie. A jest jeszcze Vernon Macklin, który aktualnie jest wolnym agentem. Rozwiązaniem mogą być wymiany, na które czekam coraz bardziej niecierpliwie. Reszta stawki na Wschodzie się zbroi i nie będzie łatwo konkurować np. z Toronto. Jednak rozwaga i realizowanie wizji powinny być priorytetem. Czekamy.
P.S.
Drummond skończył przegrany mecz z OKC z 9ma zbiórkami i czterema blokami i 10ma punktami. Wyglądał zdecydowanie lepiej niż przeciwko Orlando. Po więcej wrażeń zapraszam tu.

3 komentarze:

  1. To że Big Ben zostaje jest chyba najlepszym rozwiazaniem jezeli chodzi o Drumonda. Wiedza jaką moze przekazać "młokosowi" zapewne później zaowocuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję, że tak będzie. Ja bym jeszcze starał się pozyskać DeJuana Blaira, którego Spurs chyba chcą się pozbyć

    OdpowiedzUsuń
  3. Właśnie wyczytałem, że KIm English też dostał kontrakt - dwa lata, drugi rok niegwarantowany.

    OdpowiedzUsuń