Chcę przypomnieć ...

... że już o 02:00 w nocy ze środy na czwartek odbędzie się loteria draftowa. Pistons rozstawieni są na 9 miejscu. Mamy 1.7% szans na pierwsze, 2.0% na drugie i 2.4% na trzecie. Począwszy od czwartego miejsca, drużyny są rozstawiane w kolejności od najgorszego bilansu. Możemy więc też spaść o trzy miejsca, ale jest to bardzo mało prawdopodobne, bo zakłada, że trzy druzyny z bilansem gorszym niż Tłoki wygrają losowanie na pierwsze miejsca. Na gali loterii Pistons będzie reprezentował Brandon Knight.

4 komentarze:

 1. Loteria jest dzisiaj, a kiedy jest wybór zawodników?

  OdpowiedzUsuń
 2. 28go czerwca. Jakby udało się znaleźć w Top 3, lub wymienić na pick w Top 3, to byłoby wielkie, bo tam są gracze, którzy naprawdę mogą zrobić różnicę. Wtedy mielibyśmy ustawiony trzon drużyny. Monroe, Knight, Stuckey, pick (Davis, Robinson, Kidd-Gilchrist) + Jerebko i przyszłość jest nasza. Gracz, którego pewnie wybierzemy z okolic 9go miejsca ma szansę być naprawde dobry, ale raczej nie wybitny, przez co będzie jeszcze trzeba nie tylko dodawać zadaniowców, ale szukać bardzo dobrego gracza, który uzupełni trzon.

  OdpowiedzUsuń
 3. No poczekajmy, zostało juz tylko pare godzin i wiele się wyjaśni. Przez sen bedę trzymał kciuki, chyba że wiesz gdzie i czy w ogóle mozna to obejżec na żywca.

  OdpowiedzUsuń
 4. ESPN będzie transmitował na żywca, ale raczej nie za darmo. W necie pewnie będą ścieżki.

  OdpowiedzUsuń